Poštovné a balné

Tovar je Objednávateľovi dodaný prostredníctvom Slovenskej pošty ( ďalej len SP ) kde tovar bude doručený do 72 hodín ( počas pracovných dní ) od potvrdenia, že zásielka bola odoslaná objednávateľovi, alebo kurierom GLS General Logistics Systems Slovakia ( ďalej len GLS ) na území SR, kde tovar bude doručený do 24 hodín ( počas pracovných dní ) od potvrdenia, že zásielka bola odoslaná objednávateľovi

Cenník poštovného a balného je nasledovný:

Pre balíky v rámci SR :
1,95€ - Slovenská Pošta - platba prevodom  pri objednávke tovaru v celkovej hodnote do 35€ vrátane, platí len pre malé zásielky do 500gr!

Kurier GLS:

3,99€ - pri objednávke tovaru v celkovej hodnote do 20€ vrátane
3,39€ - pri objednávke tovaru v celkovej hodnote do 30€ vrátane
2,99€ - pri objednávke tovaru v celkovej hodnote do 40€ vrátane
0,00€ - pri objednávke tovaru v celkovej hodnote od 40,01€

Tovar bude dodaný v termíne určenom pri každom výrobku. ( deň objednávky sa nezapočítava do termínu dodania až nasledujúci deň a pri objednávke prijatej cez víkend sa ráta ako prvý deň, prvý pracovný deň ). Pokiaľ by sa dodacia lehota predĺžila, bude objednávateľ včas o termíne dodania informovaný e-mailom alebo telefonicky.


Osobný odber tovaru

Osobný odber je možný v Košiciach v našej kaviarni ( Hlavná 84, Košice ). Pred vydzvihnutím prosím počkajte na potvrdzujúci email od nás.